Razem na Święta

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 grudnia 2019

Szkolne Koło Wolontariatu Otwórz serce wzięło udział w akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej RAZEM NA ŚWIĘTA. Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

W ramach akcji wzięliśmy udział we wspólnym kolędowaniu zorganizowanym przez Sołtysa i Radę Sołecką Sołectwa Grzmiąca. Spotkanie odbyło sie 14 grudnia 2019 r. przy choince, na placu w centrum miejscowości. Wspólny śpiew, pyszny poczęstunek oraz wizyta Świętego Mikołaja stworzyła cudowny i wyjątkowy klimat dla nadchodzących Świąt. Ten piękny zwyczaj miał na celu integrację lokalnego społeczeństwa w miłej i przyjaznej atmosferze.

Wolontariusze kwestowali na rzecz budowy Domu Hospicyjnego dla Dzieci w woj. podkarpackim inaczej nazywany Dom Aniołków. Akcja organizowana jest przez Fundację "Z Serca dla Serca".

Chcemy pokazać, że jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem lokalnym, a uczniowie dostrzegają potrzeby i problemy innych. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak wyjątkowych przedsięwzięciach w szczególnym dla nas wszystkich czasie.

Autor: Zespół Szkół w Grzmiącej (25)

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Razem na Świeta - logotyp

  Razem na Świeta - logotyp

 • Powiększ zdjęcie Wizyta Świętego Mikołaja

  Wizyta Świętego Mikołaja

 • Powiększ zdjęcie Wolontariuszki kwestują na rzecz Domu Aniołków

  Wolontariuszki kwestują na rzecz Domu Aniołków

 • Powiększ zdjęcie Wspólne kolędowanie

  Wspólne kolędowanie