Apel Wójta Gminy Grzmiąca

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 marca 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy

Nasza Gmina podobnie jak całe państwo doświadcza walki z koronawirusem. Wiąże się z tym szereg ograniczeń oraz wyłączeń. Dotyczą one także możliwości świadczenia usług przez gminę na rzecz mieszkańców. Pragnę jednak zapewnić, iż jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z władzami województwa rządowymi i samorządowymi i pilnie śledzimy wszelkie rozwiązania, które mogą być wykorzystane dla poprawy sytuacji mieszkańców zarówno w krótkim jak i długim okresie.

Chciałbym jeszcze raz zaapelować o zmniejszenie aktywności, nie korzystanie z urządzeń w takich miejscach jak place zabaw czy siłownie. Jeśli musicie opuszczać swoje miejsca zamieszkania to namawiam wyłącznie do spacerów bądź wycieczek rowerowych ale bez możliwości prowadzenia rozmów bądź spotkań z innymi ludźmi.

To trudny czas szczególnie dla seniorów. Apeluje o otoczenie ich szczególną opieką. Jeżeli możemy nieść pomoc, to właśnie im... w prostych sprawach takich jak zakupy artykułów spożywczych czy leków. Bądźmy rozsądni w swoich działaniach ale nie bądźmy obojętni.

Ze swojej strony zapewniam, iż jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i podpowiedzi. Proszę kierować je drogą elektroniczną na adres gmina@grzmiaca.org.pl

Życzę przede wszystkim zdrowia.

                                              

                                                                                                                                Wójt Gminy Grzmiąca

                                                                                                                                    Patryk Makowski

Autor: Wójt Gminy Grzmiąca (25)

Pliki do pobrania