Nowe godziny pracy Urzędu Gminy Grzmiąca

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 marca 2020

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzonym stanem epidemii w Polsce oraz kolejnymi ograniczeniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w celu skutecznej ochrony zdrowia mieszkańców Gminy Grzmiąca z dniem 25 marca 2020 r. wprowadzam nowe godziny urzędowania pracowników Urzędu Gminy Grzmiąca:

poniedziałek – czwartek 7:00- 14:00

piątek - 7:00- 13:00

Przypominam jednocześnie, że nadal obowiązują wcześniej wprowadzone ograniczenia w przyjmowaniu interesantów w naszym urzędzie. Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie.

Wnioski w formie papierowej można składać osobiście do specjalnie przygotowanej na tę okoliczność skrzynki listowej, ustawionej tuż za drzwiami głównego wejścia do urzędu.

W sprawach indywidualnych prosimy o bezpośredni kontakt z konkretnym stanowiskiem/pracownikiem, którego numery wewnętrzne telefonów i adresy poczty elektronicznej (e-mail) znajdują się na naszej stronie internetowej: http://www.grzmiaca.org.pl/p,71,dane-teleadresowe

Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego będzie przyjmować interesantów tylko w sprawach dotyczących rejestracji aktów zgonu (osoby z kartą zgonu). Apelujemy również aby w celu rejestracji aktu zgonu obecna była tylko jedna osoba, a nie całe rodziny.

Kierownik USC jest do dyspozycji mieszkańców za pośrednictwem korespondencji mailowej i tradycyjnej oraz w innych sprawach poprzez kontakt telefoniczny:

 94 3736 810 wew. 38

mail: gmina@grzmiaca.org.pl lub a.dymus@grzmiaca.org.pl

Proszę o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.

 

                                                                                                                                    Wójt Gminy Grzmiąca

                                                                                                                                        Patryk Makowski

 

Autor: Wójt Gminy Grzmiąca (31)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zegar

    Zegar