Zaproszenie do udziału w webinarium dla NGO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 maja 2020

W związku z pandemią wirusa COVID-19, która w sposób szczególny utrudnia funkcjonowanie organizacji pozarządowych, Pracownia Pozarządowa w Koszalinie serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w webinarium pt. „Realizacja zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w dobie COVID-19. Webinarium odbędzie się 6 maja (środa) w godz. 18.00 – 20.00.

Spotkanie poprowadzi Artur Gluziński, specjalista w zakresie współpracy organizacji i samorządu, zlecaniu zadań publicznych i ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

W programie m.in.: udział w aktualnie ogłaszanych konkursach, formalności związane z podpisywaniem / aneksowaniem umów, akceptacja przez samorząd już poniesionych wydatków, składanie ofert w trybie pozakonkursowym („art. 19a”), aktualizacja kosztorysu, planu działań, harmonogramu i rezultatów, wsparcie działalności organizacji w ramach tarczy antykryzysowej, rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, realizacja zadań w ramach innych ustaw (ust. o sporcie, ust. o zdrowiu publicznym).

 

By wziąć udział w webinarium należy kliknć w link. 

Do spotkania będzie można dołączać od godz. 17.40 w środę, 6 maja.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Autor: Pracownia Pozarządowa (5)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat

    Plakat