„Działaj Lokalnie” – zapraszamy na szkolenie online

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 maja 2020

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM w ramach programu Działaj Lokalnie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla wnioskodawców – potencjalnych grantobiorców programu ,, Działaj Lokalnie’’, które odbędzie się online już 29 maja 2020 r. (piątek) o godzinie 12:00. Szkolenie będzie trwało max. 40 minut.

Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia Programu „Działaj Lokalnie”, zasady aplikowania za pośrednictwem generatora oraz praktyczne informacje przy wypełnianiu wniosków elektronicznych na lokalny konkurs grantowy.

Więcej informacji można uzyskać w Ośrodku Działaj Lokalnie pod numerem telefonu 94-37-292-63.

Szkolenie poprowadzą : Agata Wójtów i Katarzyna Zabuska.

Nabór wniosków trwa od 30 kwietnia 2020 r. do 15 czerwca 2020 r. Pula środków na granty wynosi 29.700,00 zł. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce ‘’Działaj Lokalnie’’, w której znajduje się ogłoszenie o naborze wraz z załącznikami.

Wnioski należy składać drogą elektroniczną, poprzez generator wniosków dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wysyłanie wiadomości z Państwa adresem e-mail, na który otrzymają Państwo link zapraszający do udziału w szkoleniu i dzięki któremu będziemy mieli możliwość połączenia się z Państwem. Maile proszę kierować na adres koordynator@lgd.szczecinek.pl wraz z ewentualnymi pytaniami na które będziemy mogli odpowiedzieć podczas szkolenia.

Serdecznie zapraszamy

Autor: Lokalna Grupa Działania "POJEZIERZE RAZEM" w Szczecinku (23)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat

    Plakat